Quantcast

13 januari 2011 – Nieuwjaarsborrel van de CleanTech BusinessClubJanuary 13th 2011- New Year borrel, hosted by the CleanTech BusinessClub

CleanTech Businessclub partners, supporters en leden worden uitgenodigd om de verhuizing van de CleanTech BusinessClub vieren in de Van Nelle Ontwerpfabriek. De borrel hielden we op 13 januari 2011 van 16:00-18:00 in de Van Nelle Ontwerpfabriek.

Deze nieuwe locatie zal er zijn voor maximaal 20 ondernemende leden, waardoor we onze eigen cleantech-club binnen de Van Nelle hebben en onze leden kunnen sparren met de andere 100 + bedrijven die er zijn gevestigd. Het zal ook de plek zijn waar de 2011 agenda van de CleanTech BusinessClub tot levenkomt. Die agenda zit vol met evenementen, workshops en rondetafelgesprekken alle gericht op groei binnen een bedrijf.

Klik hier voor meer foto

  • Laat je overtuigen!